17.06.2015

Розпочато розроблення проекту Державної програми підтримки індивідуальних сільських забудовників

17 червня в Мінрегіоні відбулася нарада з представниками Асоціації підтримки  індивідуального житлового будівництва на селі "Власний дім" щодо розроблення проекту Державної програми підтримки індивідуальних сільських забудовників на 2016-2020 роки.

Завдання щодо відновлення програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” передбачено Угодою про коаліцію депутатських фракцій у Верховній Раді України восьмого скликання, яка є невід’ємною частиною Програми діяльності Уряду.

В умовах низької забезпеченості жителів села упорядкованим житлом та високої його вартості, програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі є надійною опорою для тисяч сімей у вирішенні їх житлових питань.

У ході наради було наголошено на необхідності прийняття окремої Державної програми для розвитку житлового будівництва на селі, у зв’язку із закінченням терміну дії Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 №1158. 

Регіональними фондами підтримки індивідуального житлового будівництва висловлено готовність активізувати роботу на місцевому рівні для підготовки прогнозних розрахунків необхідного обсягу фінансування заходів програми та очікуваних результатів її виконання.