29.07.2015

Інформаційно-аналітична довідка щодо проведених заходів з підготовки та утримання пляжів для масового відпочинку населення станом на 25 липня 2015 року

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства узагальнило інформацію, надану обласними (крім Луганської області) та Київською міськими державними адміністраціями стосовно проведених заходів з підготовки та утримання пляжів для масового відпочинку населення у 2015 році.

В Україні налічується 480 пляжів, загальна площа яких становить понад 872 га.

На 443 пляжах, що становить 92,3% від їх загальної кількості, проведено роботи з очищення, 293 пляжі (61%) отримали дозволи на роботу Державної санітарної служби.

На 100 % роботи з очищення пляжів виконані у 18 регіонах країни.

Незадовільно проходить робота по утриманню пляжів для відпочинку населення у Сумській (64,4%), Львівській (70,8%) та Кіровоградській (72,73%) областях.

В роботах з очищення пляжів задіяно 470 одиниць спеціальної техніки та понад 3,5 тис. осіб.

На даний час в регіонах продовжуються роботи на пляжах, включаючи підготовку водопровідних мереж, ремонт і реконструкцію пляжного обладнання, очищення території пляжів, установку сміттєвих урн і тіньових навісів, кабін для переодягання тощо.

Крім того, в рамках  акції «За чисте довкілля», яка проходила протягом квітня – травня цього року, також приділялась увага підготовці пляжів до початку літнього сезону, зокрема, було очищено від сміття 50,6 млн. м² берегів водойм.

На приведення пляжів у належний стан витрачено понад 6 млн. гривень.

 

В регіонах утворені та постійно діють штаби з питань проведення заходів з благоустрою в рамках безстрокової кампанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах.